22 2018 06:52
Телепрограмма
Полтава
Ссылки
Погода
Новости
Телепрограмма для газет
Описание телеканалов
feed home guest
Телепрограмма на неделю
Телепрограмма
На русском | На украинском
Анонсы
На русском | На украинском

Часовой пояс:

Сейчас в эфире: Фильмы

Сейчас в эфире: Сериалы

Сейчас в эфире: Спорт

Белсат TV



Понедельник, 15 октября
8:00 Аб’ектыў
8:15 Студыя "Белсат"
8:40 ПраСвет
9:15 Над Нёмнам (тэлечасопіс)
9:30 Беларускі свет
9:55 Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды
10:15 Зона "Свабоды" (аналітычная праграма). Погляд на падзеі тыдня вачыма журналістаў радыё "Сваб
10:50 Вяскоўцы
11:25 Планета Зямля (Planet Earth), прыродазнаўчы серыял
12:15 Невядомая Беларусь: Касцёл на крыжы, д/ф
12:55 Дарэлы (The Durrells), серыял
13:40 Абарваныя жыцці: Джон Бэлушы (Too Young to Die: John Belushi), д/ф
14:35 Пыха (La Vanit?), драма
15:50 Б’ёрк: пашыральніца межаў музыкі і ейны творчы свет (Bj?rk! The Creative Universe of a Music
16:45 Невядомая Беларусь: Час кніганошаў, д/ф
17:30 Хай так TV (сатырычная праграма)
18:05 Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу)
18:35 Алергія - глабальны выклік (All?grie plan?taire:? qui la faute?), д/ф
19:30 Даты праўды: 28 жніўня 1929 г. Дзень калектывізацыі
19:50 Загадкі беларускай гісторыі: Ад Скарыны да Мамонічаў. Вільня і пачаткі айчыннага кнігадруку
20:05 Асабісты капітал (эканамічная праграма)
20:30 Вось так (інфармацыйная праграма)
20:50 Студыя "Белсат"
22:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
22:25 Студыя "Белсат"
22:45 Пыха (La Vanit?), драма
23:55 Студыя "Белсат"
1:00 Аб’ектыў
1:25 Студыя "Белсат"
1:45 Загадкі беларускай гісторыі: Ад Скарыны да Мамонічаў. Вільня і пачаткі айчыннага кнігадруку
2:00 Асабісты капітал (эканамічная праграма)
2:20 Перапынак у трансляцыі
Вторник, 16 октября
8:00 Студыя "Белсат"
9:05 Аб’ектыў
9:30 Студыя "Белсат"
9:45 Загадкі беларускай гісторыі: Ад Скарыны да Мамонічаў. Вільня і пачаткі айчыннага кнігадруку
10:05 Асабісты капітал (эканамічная праграма)
10:25 Лонданцы II, серыял
11:10 Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды
11:30 Мова нанова: Сон
11:55 Планета Зямля (Planet Earth), прыродазнаўчы серыял
12:50 Ювеліры (Diamond Men), м/ф
14:40 Студыя "Белсат"
15:45 Аб’ектыў
16:10 Студыя "Белсат"
16:30 Загадкі беларускай гісторыі: Ад Скарыны да Мамонічаў. Вільня і пачаткі айчыннага кнігадруку
16:45 Асабісты капітал (эканамічная праграма)
17:10 Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял
17:50 Абарваныя жыцці: Джон Бэлушы (Too Young to Die: John Belushi), д/ф
18:45 Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды
19:10 Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу)
19:40 Мова нанова: Сон
20:05 Беларускі свет
20:30 Вось так (інфармацыйная праграма)
20:50 Студыя "Белсат"
22:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
22:25 Студыя "Белсат"
22:40 Карона каралёў (Korona kr?l?w), серыял
23:35 Д/ф "Да’іш" 2018 г.
00:25 Студыя "Белсат"
1:25 Аб’ектыў
1:50 Студыя "Белсат"
2:10 Мова нанова: Сон
2:45 Беларускі свет
3:05 Перапынак у трансляцыі
Среда, 17 октября
8:00 Студыя "Белсат"
9:05 Аб’ектыў
9:30 Студыя "Белсат"
9:45 Мова нанова: Сон
10:15 Беларускі свет
10:35 Лонданцы II, серыял
11:20 Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча
11:45 Карона каралёў (Korona kr?l?w), серыял
12:40 Старажытны Рым: узлёт і падзенне імперыі (Ancient Rome: The Rise and Fall of an Empire), гіс
13:35 Хай так TV (сатырычная праграма)
14:10 Студыя "Белсат"
15:15 Аб’ектыў
15:40 Студыя "Белсат"
16:00 Мова нанова: Сон
16:25 Беларускі свет
16:45 Кожны з нас (ток-шоу): Прывіды
17:40 Карона каралёў (Korona kr?l?w), серыял
18:30 Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча
19:00 Хай так TV (сатырычная праграма)
19:30 Вяскоўцы
20:05 Маю права (юрыдычная праграма)
20:30 Вось так (інфармацыйная праграма)
20:50 Студыя "Белсат"
22:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
22:25 Студыя "Белсат"
22:45 Інспектар Бэнкс (DCI Banks), дэтэктыўны серыял
00:15 Дом, серыял
1:50 Студыя "Белсат"
2:55 Аб’ектыў
3:25 Студыя "Белсат"
3:45 Вяскоўцы
4:15 Маю права (юрыдычная праграма)
4:35 Перапынак у трансляцыі
Четверг, 18 октября
8:00 Студыя "Белсат"
9:05 Аб’ектыў
9:30 Студыя "Белсат"
9:50 Вяскоўцы
10:20 Маю права (юрыдычная праграма)
10:40 Лонданцы II, серыял
11:25 Беларускі свет
11:50 Глыбокая вада - 2 (G??boka woda II), серыял
12:35 Інспектар Бэнкс (DCI Banks), дэтэктыўны серыял
14:10 Студыя "Белсат"
15:15 Аб’ектыў
15:40 Студыя "Белсат"
16:00 Вяскоўцы
16:30 Маю права (юрыдычная праграма)
16:55 Беларускі свет
17:20 Глыбокая вада - 2 (G??boka woda II), серыял
18:05 Старажытны Рым: узлёт і падзенне імперыі (Ancient Rome: The Rise and Fall of an Empire), гіс
19:00 Мова нанова: Сон
19:25 Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды
19:45 Да пабачэння, любы сябра!, рэпартаж, рэж. Наталля Голава, 2018 г. Беларусь
20:10 Даты праўды: 1939 г. - 1941 г. Савецкія рэпрэсіі ў Заходняй Беларусі
20:30 Вось так (інфармацыйная праграма)
20:50 Студыя "Белсат"
22:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
22:25 Студыя "Белсат"
22:45 Апошнія людзі ў Алепа (Last Men in Aleppo), д/ф
23:45 Пітбуль, серыял
00:30 Студыя "Белсат"
1:35 Аб’ектыў
2:00 Студыя "Белсат"
2:25 Да пабачэння, любы сябра!, рэпартаж
2:45 Даты праўды: 1939 г. - 1941 г. Савецкія рэпрэсіі ў Заходняй Беларусі
3:05 Перапынак у трансляцыі
Пятница, 19 октября
8:00 Студыя "Белсат"
9:05 Аб’ектыў
9:30 Студыя "Белсат"
9:50 Да пабачэння, любы сябра!, рэпартаж
10:10 Даты праўды: 1939 г. - 1941 г. Савецкія рэпрэсіі ў Заходняй Беларусі
10:30 Лонданцы II, серыял
11:15 Belsat Music LIVE
11:50 Апошнія людзі ў Алепа (Last Men in Aleppo), д/ф
12:50 Лютэр (Luther), дэтэктыўны серыял
13:45 Пункт незвароту, рэпартаж
14:05 Студыя "Белсат"
15:10 Аб’ектыў
15:35 Студыя "Белсат"
15:55 Да пабачэння, любы сябра!, рэпартаж
16:20 Даты праўды: 1939 г. - 1941 г. Савецкія рэпрэсіі ў Заходняй Беларусі
16:40 Невядомая Беларусь: Касцёл на крыжы, д/ф
17:15 Апошнія людзі ў Алепа (Last Men in Aleppo), д/ф
18:15 Лютэр (Luther), дэтэктыўны серыял
19:10 Вяскоўцы
19:40 Маю права (юрыдычная праграма)
20:05 Давайце разбірацца
20:30 Вось так (інфармацыйная праграма)
20:50 Студыя "Белсат"
22:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
22:25 ПраСвет
23:05 Пуцін 4.0 (Putin 4.0), д/ф, рэж. Барбара Владарчык (Barbara W?odarczyk), 2018 г. Польшча
23:55 Апошняе маўчанне (Das letzte Schweigen), м/ф
2:00 Студыя "Белсат"
3:05 Аб’ектыў
3:30 ПраСвет
Суббота, 20 октября
8:00 Студыя "Белсат"
9:05 Аб’ектыў
9:30 Давайце разбірацца
9:50 ПраСвет
10:30 Лонданцы II, серыял
11:15 Ліс Леон, мультсерыял
11:25 Мадла і Туп, дзіцячы серыял
11:35 Мядзведзік Фантазік, мультсерыял
11:50 Казкі з-за акна, мультсерыял
12:05 Ажыятаж вакол Басі, серыял
12:35 Блакітная планета II (Blue Planet II), прыродазнаўчы серыял
13:25 Асабісты капітал (эканамічная праграма)
13:45 Маю права (юрыдычная праграма)
14:10 ПраСвет
14:45 Джэйн Эйр (Jane Eyre), серыял
15:40 Карона каралёў (Korona kr?l?w), серыял
16:30 Апошняе маўчанне (Das letzte Schweigen), м/ф
18:30 Беларускі свет
18:55 Над Нёмнам (тэлечасопіс)
19:10 Зона "Свабоды" (аналітычная праграма). Погляд на падзеі тыдня вачыма журналістаў радыё "Сваб
19:45 Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял
20:30 Каханне і секс у Індыі (Inde: Sexe et amour au pays des interdits), д/ф, рэж. Сара Фурнье (S
21:25 Хай так TV (сатырычная праграма)
22:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
22:15 Belsat Music LIVE
23:05 Без заганы (Flawless), крымінальны трылер, рэж. Майкл Рэдфард (Michael Radford), 2000 г. Вял
00:55 Аб’ектыў
1:15 ПраСвет
1:50 Джэйн Эйр (Jane Eyre), серыял
2:45 Пітбуль, серыял
Воскресение, 21 октября
8:00 Аб’ектыў
8:15 ПраСвет
8:55 Ліс Леон, мультсерыял
9:05 Мадла і Туп, дзіцячы серыял
9:15 Мядзведзік Фантазік, мультсерыял
9:30 Казкі з-за акна, мультсерыял
9:45 Ажыятаж вакол Басі, серыял
10:15 Блакітная планета II (Blue Planet II), прыродазнаўчы серыял
11:05 Даты праўды: 1939 г. - 1941 г. Савецкія рэпрэсіі ў Заходняй Беларусі
11:25 Над Нёмнам (тэлечасопіс)
11:40 Зона "Свабоды" (аналітычная праграма). Погляд на падзеі тыдня вачыма журналістаў радыё "Сваб
12:20 Давайце разбірацца
12:40 Хай так TV (сатырычная праграма)
13:10 Вяскоўцы
13:45 Belsat Music LIVE
14:40 Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял
15:25 Каханне і секс у Індыі (Inde: Sexe et amour au pays des interdits), д/ф
16:20 Без заганы (Flawless), крымінальны трылер
18:10 Дарэлы (The Durrells), серыял
18:55 Пуцін 4.0 (Putin 4.0), д/ф
19:50 Невядомая Беларусь: Касцёл на крыжы, д/ф: 2 ч.
20:35 Мова нанова: Пчолы
21:00 Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды
21:25 Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу)
22:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
22:15 Студыя "Белсат"
22:40 Клоўны (Klauni), драма
00:45 Аб’ектыў
1:00 Belsat Music LIVE
1:50 Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял
2:35 Абарваныя жыцці: Рывэр Фінікс (Too Young to Die: River Phoenix), д/ф
3:30 Зоры не спяць (культурніцкая праграма): Ціхан Чарнякевіч і любоўная лірыка
4:05 Перапынак у трансляцыі
Текстовый вариантВерсия для печати



Вы можете добавить свои передачи в свой список и всегда быть в курсе, когда именно будут транслироваться ваши любимые фильмы, сериалы или передачи, стоит только зарегистрироваться и войти под своим именем на сайт!
Анонсы на этой неделе
Телепрограмма
Анонсы
Сейчас на ТВ
Новости телевидения
Полтава
Ссылки
Погода
Интересности
JTV
Разное

SpyLOG

 
 

© 2000-2015 Информационный ресурс Star Site

Администрация сайта не несет ответственности за изменения в программе
телеканалов и за содержание рекламных баннеров. Использование
материалов сайта без разрешения администрации запрещено