30 2020 01:23
Телепрограмма
Полтава
Ссылки
Погода
Новости
Телепрограмма для газет
Описание телеканалов
feed home guest
Телепрограмма на неделю
Телепрограмма
На русском | На украинском
Анонсы
На русском | На украинском

Часовой пояс:

Сейчас в эфире: Фильмы

Сейчас в эфире: Сериалы

Сейчас в эфире: Спорт

Белсат TV



Понедельник, 25 мая
8:00 Аб’ектыў
8:15 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
8:55 Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды
9:15 Мова нанова: Зміцер Ясіневіч
9:30 Хай так TV (сатырычная праграма)
10:00 Маю права (юрыдычная праграма)
10:20 Вечаровы шпіль
10:40 Кожны з нас (ток-шоу): Перажыць роды
11:40 Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял
12:35 Акварыум, серыял
13:25 Ты знікаеш (Du Forsvinder), м/ф
15:20 Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу)
16:05 Начны цягнік да Лісабону (Night Train to Lisbon), драма
17:55 Цені імперыі (Cienie imperium), д/ф
19:10 Невядомая Беларусь: Фанат, д/ф
19:50 Загадкі беларускай гісторыі
20:05 Асабісты капітал (эканамічная праграма)
20:30 Вось так (інфармацыйная праграма)
21:00 Кожны з нас (ток-шоу)
22:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
22:30 Размова
22:45 Ты знікаеш (Du Forsvinder), м/ф
00:40 Кожны з нас (ток-шоу)
1:40 Аб’ектыў
2:10 Размова
2:25 Загадкі беларускай гісторыі
2:45 Асабісты капітал (эканамічная праграма)
Вторник, 26 мая
8:00 Аб’ектыў
8:30 Размова
8:45 Загадкі беларускай гісторыі
9:05 Кожны з нас (ток-шоу)
10:00 Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу)
10:45 Папялушка (Kopciuszek), тэлесерыял
11:30 Невядомая Беларусь: Мужчыны нарасхват, д/ф
12:10 Belsat Music LIVE
12:40 Давайце разбірацца: Як афшорныя грошы выводзяцца за мяжу?
13:05 Начны цягнік да Лісабону (Night Train to Lisbon), драма
14:50 Чэрап і косці (Crossbones), серыял
15:35 Аб’ектыў
16:05 Размова
16:20 Загадкі беларускай гісторыі
16:35 Асабісты капітал (эканамічная праграма)
16:55 Эва (Eva), драма: 1 ч.
18:40 Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял
19:35 Вечаровы шпіль
19:55 Над Нёмнам (тэлечасопіс)
20:10 Беларускі свет
20:30 Вось так (інфармацыйная праграма)
21:00 Прыступкі да свабоды, рэпартаж
21:15 Давайце разбірацца: Як афшорныя грошы выводзяцца за мяжу?
21:40 Студыя "Белсат": "Белсат" Zoom
22:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
22:20 Размова
22:35 Карона каралёў (Korona kr?l?w), серыял
23:35 Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял
00:25 Прыступкі да свабоды, рэпартаж
00:45 Давайце разбірацца: Як афшорныя грошы выводзяцца за мяжу?
1:05 Студыя "Белсат": "Белсат" Zoom
1:25 Аб’ектыў
1:45 Размова
2:05 Над Нёмнам (тэлечасопіс)
2:20 Беларускі свет
2:35 Перапынак у трансляцыі
Среда, 27 мая
8:00 Аб’ектыў
8:20 Размова
8:35 Студыя "Белсат": "Белсат" Zoom
8:55 Над Нёмнам (тэлечасопіс)
9:15 Беларускі свет
9:30 Давайце разбірацца: Як афшорныя грошы выводзяцца за мяжу?
9:50 Папялушка (Kopciuszek), тэлесерыял
10:40 Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча
11:10 Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял
12:00 Мова нанова: Зміцер Ясіневіч
12:20 Дазіральнік (Le guetteur), крымінальная драма
13:45 Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды
14:10 Аб’ектыў
14:30 Размова
14:50 Студыя "Белсат": "Белсат" Zoom
15:10 Вечаровы шпіль
15:30 Над Нёмнам (тэлечасопіс)
15:45 Беларускі свет
16:00 Давайце разбірацца: Як афшорныя грошы выводзяцца за мяжу?
16:25 Карона каралёў (Korona kr?l?w), серыял
17:20 Невядомая Беларусь: Фанат, д/ф
18:00 Кожны з нас (ток-шоу)
19:00 Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу)
19:40 Хай так TV (сатырычная праграма)
20:05 Маю права (юрыдычная праграма)
20:30 Вось так (інфармацыйная праграма)
21:00 Вечаровы шпіль
21:15 Давайце разбірацца: Расследаванне міфаў пра дабрабыт
21:40 Студыя "Белсат": "Белсат" Zoom
22:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
22:20 Размова
22:35 Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял
23:20 Інстынкт, дэтэктыўны серыял
00:10 Вечаровы шпіль
00:25 Давайце разбірацца: Расследаванне міфаў пра дабрабыт
00:50 Студыя "Белсат": "Белсат" Zoom
1:05 Аб’ектыў
1:25 Размова
1:45 Хай так TV (сатырычная праграма)
2:10 Маю права (юрыдычная праграма)
2:30 Перапынак у трансляцыі
Четверг, 28 мая
8:00 Аб’ектыў
8:20 Размова
8:35 Студыя "Белсат": "Белсат" Zoom
9:00 Хай так TV (сатырычная праграма)
9:25 Маю права (юрыдычная праграма)
9:45 Добраахвотнікі, д/ф
10:25 Папялушка (Kopciuszek), тэлесерыял
11:20 Беларускі свет
11:40 Карона каралёў (Korona kr?l?w), серыял
12:30 Кожны з нас (ток-шоу)
13:30 Вечаровы шпіль
13:50 Аб’ектыў
14:10 Размова
14:30 Студыя "Белсат": "Белсат" Zoom
14:50 Хай так TV (сатырычная праграма)
15:15 Маю права (юрыдычная праграма)
15:40 Добраахвотнікі, д/ф
16:20 Прыступкі да свабоды, рэпартаж
16:40 Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял
17:25 Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды
17:50 Дазіральнік (Le guetteur), крымінальная драма
19:15 Вяскоўцы
19:45 Без рэтушы: Па той бок жыцця, рэпартаж, рэж. Вольга Воранава, 2020 г. Беларусь
20:05 Давайце разбірацца
20:30 Вось так (інфармацыйная праграма)
21:00 Асабісты капітал (эканамічная праграма)
21:20 Беларускі свет
21:40 Студыя "Белсат": "Белсат" Zoom
22:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
22:20 Размова
22:40 Апошняя куля (One in the Chamber), м/ф
00:10 Зялёны прынц (ha-nesikh ha-yarok), д/ф
1:50 Асабісты капітал (эканамічная праграма)
2:10 Беларускі свет
2:25 Студыя "Белсат": "Белсат" Zoom
2:45 Аб’ектыў
3:10 Размова
3:30 Па той бок жыцця, рэпартаж
3:40 Давайце разбірацца
Пятница, 29 мая
8:00 Аб’ектыў
8:20 Размова
8:40 Студыя "Белсат": "Белсат" Zoom
9:00 Давайце разбірацца
9:20 Вяскоўцы
9:55 Папялушка (Kopciuszek), тэлесерыял
10:45 Belsat Music LIVE
11:20 Абу Хараз (Abu Haraz), д/ф
12:35 Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу)
13:20 Невядомая Беларусь: Фанат, д/ф
14:00 Аб’ектыў
14:20 Размова
14:40 Студыя "Белсат": "Белсат" Zoom
15:05 Давайце разбірацца
15:25 Вяскоўцы
16:00 Па той бок жыцця, рэпартаж
16:15 Хай так TV (сатырычная праграма)
16:45 Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Асаблівы вязень
17:35 Зялёны прынц (ha-nesikh ha-yarok), д/ф
19:10 Шчаслівы квіток, рэпартаж
19:30 Кожны з нас (ток-шоу)
20:30 Вось так (інфармацыйная праграма)
21:00 Студыя "Белсат": "Белсат" Zoom
21:15 Маю права (юрыдычная праграма)
21:40 Студыя "Белсат": "Белсат" Zoom
22:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
22:20 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
23:00 Узровень чорнага, д/ф, рэж. Валянцін Васяновіч, 2017 г. Украіна
00:25 Студыя "Белсат": "Белсат" Zoom
00:40 Маю права (юрыдычная праграма)
1:00 Студыя "Белсат": "Белсат" Zoom
1:20 Аб’ектыў
1:45 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
Суббота, 30 мая
8:00 Аб’ектыў
8:20 Студыя "Белсат": "Белсат" Zoom
8:55 Кожны з нас (ток-шоу)
9:50 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
10:25 Папялушка (Kopciuszek), тэлесерыял
11:15 Чацвёра вушэй у пералеску, мультсерыял
11:25 Пацукі, мультсерыял
11:35 Мамі Фаталь, мультсерыял
11:45 Аблавушак, мультсерыял для дзяцей
11:55 Таямніца Саґалі, серыял
12:25 Кожны з нас (ток-шоу): Урокі трагедыі на Нямізе
13:25 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
14:00 Беларускі свет
14:15 Над Нёмнам (тэлечасопіс)
14:30 Акварыум, серыял
15:25 Жыццё жанчыны (Une vie), м/ф
17:25 Карона каралёў (Korona kr?l?w), серыял
18:20 Эва (Eva), драма: 2 ч.
19:55 А дзесьці брахалі сабакі (The Distant Barking of Dogs), д/ф, рэж. Сімон Лерэнґ Вільмонт (Sim
20:55 Хай так TV (сатырычная праграма)
21:25 Belsat Music LIVE
22:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
22:15 Вечаровы шпіль
22:35 Смерць у Сараеве (Smrt u Sarajevu), драма, рэж. Даніс Танавіч (Danis Tanovi?), 2016 г. Франц
00:00 Аб’ектыў
00:20 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
00:55 Інстынкт, дэтэктыўны серыял
Воскресение, 31 мая
8:00 Аб’ектыў
8:15 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
8:50 Чацвёра вушэй у пералеску, мультсерыял
9:00 Пацукі, мультсерыял
9:10 Мамі Фаталь, мультсерыял
9:20 Аблавушак, мультсерыял для дзяцей
9:30 Таямніца Саґалі, серыял
10:00 Чароўнае дрэва, прыгодніцкі фільм для дзяцей і моладзі
11:25 А дзесьці брахалі сабакі (The Distant Barking of Dogs), д/ф
12:25 Хай так TV (сатырычная праграма)
12:50 Кожны з нас (ток-шоу)
13:50 Давайце разбірацца
14:10 Вечаровы шпіль
14:30 Эва (Eva), драма: 2 ч.
16:10 Сям’і не выбіраюць (On ne choisit pas sa famille), м/ф
17:50 Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял
18:35 Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял
20:25 Д/ф "Басовішча" 2020 г.
21:15 Мова нанова
21:35 Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды
22:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
22:15 Фусі (Fusi), драма, рэж. Даґюр Каўры (Dagur K?ri), 2014 г. Ісландыя-Данія
23:50 Аб’ектыў
00:10 Узровень чорнага, д/ф
1:35 Belsat Music LIVE
2:10 Апошняя куля (One in the Chamber), м/ф
3:35 Перапынак у трансляцыі
Текстовый вариантВерсия для печати



Вы можете добавить свои передачи в свой список и всегда быть в курсе, когда именно будут транслироваться ваши любимые фильмы, сериалы или передачи, стоит только зарегистрироваться и войти под своим именем на сайт!
Анонсы на этой неделе
Телепрограмма
Анонсы
Сейчас на ТВ
Новости телевидения
Полтава
Ссылки
Погода
Интересности
JTV
Разное

SpyLOG

 
 

© 2000-2015 Информационный ресурс Star Site

Администрация сайта не несет ответственности за изменения в программе
телеканалов и за содержание рекламных баннеров. Использование
материалов сайта без разрешения администрации запрещено